ROK 2024 TO ROK WODY YANG NAD SMOKIEM

Rok 2024 w Astrologii Chińskiej symbolizuje Drzewo Yang oraz Smok, czyli Smok w żywiole drzewa. Smok natomiast jest symbolem żywiołu ziemi.

Niestety, brak harmonii w relacji między żywiołami prowadzi do roku pełnego większych napięć i konfliktów.  Drzewo Yang oznacza również upór, trzymanie się zasad oraz słabą tendencję do kompromisów. Na szczęście, ponieważ Smok ma w sobie element Wody, istnieje szansa na pokojowe rozwiązywanie sporów

Czytaj dalej

Rok 2023 to rok Wody Yin nad Królikiem

Królik w Astrologii Chińskiej reprezentuje element Drzewa Yin. Żywioły Wody i Drzewa tworzą harmonijną relację związaną z cyklem tworzenia. Woda jest bowiem źródłem i wsparciem dla Drzewa.

Czytaj dalej

JAK ZADBAĆ O DOM W ROKU TYGRYSA

W 2022 roku w centrum kwadratu Lo Shu znajdzie się Gwiazda 5 reprezentująca ogromną władzę, autorytet, siłę, ambicję i sprawiedliwość. Jest to Gwiazda Cesarska.

Sprawdź jakie energie Gwiazd, które pojawią się w Twoim domu w nadchodzącym roku, mogą Ci pomóc w realizacji Twoich planów i marzeń. Zwróć szczególną uwagę na te Gwiazdy, których należy unikać.

Czytaj dalej

CZEGO MOŻEMY SPODZIEWAĆ SIĘ W 2021 ROKU

Rok 2021 jest reprezentowany przez Metal Yin nad Wołem. Metal Yin symbolizuje metal bardziej delikatny w swojej naturze. Przypomina piękny klejnot, który zachwyca swoim wyglądem, ale potrafi zranić, niczym ostra igła.

Czytaj dalej

PRZED NAMI ROK METALOWEGO SZCZURA W ASTROLOGI CHIŃSKIEJ

Kalendarz chiński jest powszechnie znany jako Kalendarz Hsia. Jest to bardzo dokładny system, który nie tylko rejestruje upływ czasu, ale jest również wykorzystywany jako narzędzie do przewidywania przyszłości. Źródłem Astrologi Chińskiej jest analiza Energii Qi oraz sposobu, w jaki na nas oddziałuje.

Czytaj dalej

HOROSKOP 2019

 

Sprawdź, które chińskie znaki zodiaku posiadasz w swoim wykresie BaZi. Przeczytaj, jakie Gwiazdy przyniesie Ci 2019 rok, oraz jak możesz je wykorzytać, aby osiągnąć swoje cele i realizować marzenia w nadchodzącym roku.

Czytaj dalej

CZEGO MOŻEMY SPODZIEWAĆ SIĘ W 2019 ROKU

Zgodnie z Chińskim kalendarzem nadchodzący rok 2019 będzie pod wpływem dwóch energii, Ziemi Yin nad Świnią, symbolizująca Żywioł Wody Yin. W systemie 5 Żywiołów relacja między żywiołami Wody i Ziemi jest relacją konfliktu. Oznacza to, że nadchodzący rok nie będzie rokiem spokoju i możemy spodziewać się wielu tarć i zawirowań, zarówno na arenie politycznej jak i gospodarczej.

Czytaj dalej

ZAPLANUJ SWOJĄ KARIERĘ

Pytanie, gdzie Pan/Pani chce być za 5 lub 10 lat, jest najczęściej zadawanym pytaniem podczas procesu rekrutacji. Ile osób tak naprawdę wie, co chce robić w życiu, jakie są ich pasje, jaki jest ich cel, co jest dla nich miarą sukcesu.

Czytaj dalej

MÓJ DOM MOJĄ ENERGIĄ

Czy kiedykolwiek doświadczyliście nieoczekiwanych zmian w życiu po przeprowadzce do nowego domu lub mieszkania? Być może nagle ktoś ważny pojawił się w waszym życiu lub być może pojawiły się ciekawe propozycje pracy, awansu. A może nagle zdrowie zaczęło szwankować, utrata pracy, kłótnie, rozwód. Nikt z pewnością nie kojarzy tych zdarzeń z Feng Shui domu.

Czytaj dalej
  • 1
  • 2