PRZED NAMI ROK METALOWEGO SZCZURA W ASTROLOGI CHIŃSKIEJ

Kalendarz chiński jest powszechnie znany jako Kalendarz Hsia. Jest to bardzo dokładny system, który nie tylko rejestruje upływ czasu, ale jest również wykorzystywany jako narzędzie do przewidywania przyszłości. Źródłem Astrologi Chińskiej jest analiza Energii Qi oraz sposobu, w jaki na nas oddziałuje.

Czytaj dalej

HOROSKOP 2019

 

Sprawdź, które chińskie znaki zodiaku posiadasz w swoim wykresie BaZi. Przeczytaj, jakie Gwiazdy przyniesie Ci 2019 rok, oraz jak możesz je wykorzytać, aby osiągnąć swoje cele i realizować marzenia w nadchodzącym roku.

Czytaj dalej

CZEGO MOŻEMY SPODZIEWAĆ SIĘ W 2019 ROKU

Zgodnie z Chińskim kalendarzem nadchodzący rok 2019 będzie pod wpływem dwóch energii, Ziemi Yin nad Świnią, symbolizująca Żywioł Wody Yin. W systemie 5 Żywiołów relacja między żywiołami Wody i Ziemi jest relacją konfliktu. Oznacza to, że nadchodzący rok nie będzie rokiem spokoju i możemy spodziewać się wielu tarć i zawirowań, zarówno na arenie politycznej jak i gospodarczej.

Czytaj dalej

ZAPLANUJ SWOJĄ KARIERĘ

Pytanie, gdzie Pan/Pani chce być za 5 lub 10 lat, jest najczęściej zadawanym pytaniem podczas procesu rekrutacji. Ile osób tak naprawdę wie, co chce robić w życiu, jakie są ich pasje, jaki jest ich cel, co jest dla nich miarą sukcesu.

Czytaj dalej

MÓJ DOM MOJĄ ENERGIĄ

Czy kiedykolwiek doświadczyliście nieoczekiwanych zmian w życiu po przeprowadzce do nowego domu lub mieszkania? Być może nagle ktoś ważny pojawił się w waszym życiu lub być może pojawiły się ciekawe propozycje pracy, awansu. A może nagle zdrowie zaczęło szwankować, utrata pracy, kłótnie, rozwód. Nikt z pewnością nie kojarzy tych zdarzeń z Feng Shui domu.

Czytaj dalej

TRABANT KONTRA PORSCHE

Którą markę wybierasz? Odpowiedź z pozoru wydaje się oczywista, ale czy na pewno…

Mędrcy Chińscy mawiali, że w życiu po pierwsze najważniejszy jest los, po drugie przeznaczenie, po trzecie Feng Shui, po czwarte wykształcenie, po piąte dobroczynność.

Czytaj dalej

LOS A PRZEZNACZENIE

Istnieją dwie grupy ludzi. Po pierwsze ci, którzy wierzą w los, którzy wierzą, że od chwili pierwszego oddechu wszystko jest już zapisane przez wszechświat. Druga grupa ludzi to ci, którzy wyznaczają kierunek swojego życia i mają kontrolę nad przeznaczeniem. Jest ogromna różnica między losem a przeznaczeniem.

Czytaj dalej

BaZi INSTRUKCJA ŻYCIA

BaZi to system Metafizyki Chińskiej, który można porównać do otwartej księgi naszego życia mówiącej o tym, kim jesteśmy oraz jaka droga jest przed nami. Według Metafizyki Chińskiej moment narodzin determinuje nasze cechy, predyspozycje, wrodzone i ukryte talenty, nasze silne i słabe strony, relacje z innymi osobami oraz nasze ambicje.

Czytaj dalej

QI ENERGIA SUKCESU

Qi jest podstawą wszystkiego, istotą rzeczy, materią życia. Energii Qi nie można udowodnić naukowo, tak jak nie można udowodnić istnienia szóstego zmysłu, intuicji.

Czytaj dalej

KONSULTACJE FENG SHUI

Konsultacja Feng Shui polega na zebraniu informacji, analizie danych oraz przygotowaniu raportu zgodnie z zasadami i formułami Feng Shui Tradycyjnego.

Czytaj dalej

Więcej artykułów…

  • 1
  • 2