LOS A PRZEZNACZENIE

Istnieją dwie grupy ludzi. Po pierwsze ci, którzy wierzą w los, którzy wierzą, że od chwili pierwszego oddechu wszystko jest już zapisane przez wszechświat. Druga grupa ludzi to ci, którzy wyznaczają kierunek swojego życia i mają kontrolę nad przeznaczeniem. Jest ogromna różnica między losem a przeznaczeniem.

Według Metafizyki Chińskiej twój kod urodzeniowy, czyli twoje BaZi składa się zarówno z losu, jak i przeznaczenia. Los jest tym co otrzymujesz, czymś na co nie masz wpływu i czego nie możesz zmienić. Na przykład, twoje cechy, rodzina w której się urodziłeś, środowisko w którym dorastałeś, ludzie których spotykasz w życiu. To wszystko to twój los. Jednak to, co robisz z możliwościami które pojawiają się w twoim życiu, to co robisz ze wszystkimi prezentami które przynosi ci los, wybory i decyzje których dokonujesz, jest twoim przeznaczeniem.

Na przykład spotkanie z mężczyzną lub kobietą twoich marzeń jest twoim losem, natomiast to, co zrobisz z tą znajomością jest twoim przeznaczeniem.

To ty grasz główną rolę w swoim życiu. To jakie decyzje i wybory podejmujesz stają się częścią twojego przeznaczenia. Rozumiejąc swoje BaZi dokonujesz lepszych wyborów, świadomie projektujesz swoje przeznaczenie.