Feng Shui

Energia Smoka jest rozpraszana przez Wiatr i zatrzymuje się na granicy Wody.

Feng Shui w bezpośrednim tłumaczeniu oznacza “Wiatr i Wodę”. Jest to starożytna Chińska nauka o środowisku i jego wpływie na pomyślność, dobrobyt oraz harmonię w życiu człowieka. Wiedza ta powstała co najmniej 6000 lat temu i obejmuje takie teorie jak kosmologia oraz wpływ gwiazd, kierunków i zmian czasu, które to z natury są niewidzialnymi siłami, ale mają ogromny wpływ na ludzkie życie.

Przez tysiące lat sprawdzone techniki Feng Shui udowodniły, w jaki sposób mogą poprawić szczęście, zdrowie oraz zwiększyć dobrobyt i harmonię w życiu człowieka. Feng Shui jest niezbędną metodą, która pozwala zrozumieć nasze szczęście oraz kształtować nasze przeznaczenie. Jest również doskonałym narzędziem, które możemy wykorzystać do takiego wyboru miejsca do życia lub pracy, aby cieszyć się wpływem dobrej energii Qi.

Qi jest energią, która niewłaściwie wykorzystana będzie działać przeciwko nam. Dlatego głównym celem Feng Shui jest takie ukierunkowanie energii Qi, aby uzyskać jej najlepszy wpływ na pomyślność, zdrowie, dobrobyt, karierę, decyzje, relacje międzyludzkie, strategie biznesowe, jak również ważne, życiowe projekty.

Piękno Chińskiej Metafizyki polega na rozwoju i wzbogacaniu współczesnego świata za pomocą starożytnej mądrości i nauki.