Strategia Qi Men Dun Jia

 

Masz wątpliwości, czy planowana inwestycja przyniesie oczekiwane efekty? Trudno jest ci określić kierunek działania? Zastanawiasz się jakie konsekwencje przyniesie dana decyzja? Nie wiesz jak obronić się przed atakiem konkurencji? Szukasz właściwego partnera biznesowego? To ty chcesz „rozdawać karty” podczas ważnego spotkania?

Cesarska Metoda Planowania Strategii Qi Men Dun Jia to narzędzie, które podpowie ci, jaką optymalną strategię działania wybrać, aby osiągnąć zamierzone cele i zminimalizować ryzyko porażki.

Qi Men Dun Jia to starożytna strategia pochodząca z Chin. Pierwotnie była to metoda wykorzystywana przez cesarzy w opracowywaniu strategii i taktyki do wygrywania bitew. Przez stulecia chińskiej historii, metoda Qi Men Dun Jia zyskała ogromną popularność i została rozszerzona na wiele innych obszarów obejmujących doradztwo osobiste, zawodowe, biznesowe i inwestycyjne. Obecnie jest to bardzo uznana metoda stosowana na całym świecie zarówno przez osoby prywatne, jak i przez duże firmy.

Qi Men Dun Jia opiera się na obserwacjach astronomicznych i składa się z różnych aspektów chińskiej metafizyki, w tym doktryn yin i yang, pięciu elementów, ośmiu trygramów, dziesięciu Niebiańskich Pni i dwunastu Ziemskich Gałęzi, a także dwudziestu czterech słonecznych konstelacji. Zadaniem analizy Qi Men Dun Jia jest interpretacja i analiza znaczeń symboli w odniesieniu do zadawanych pytań. Każda sytuacja Qi Men Dun Jia może być interpretowana lub analizowana, aby odpowiedzieć na wiele pytań lub rozwiązać wiele problemów. Analiza odwołuje się do konfiguracji kosmicznej tablicy w momencie zadawania pytania.