MÓJ DOM MOJĄ ENERGIĄ

Czy kiedykolwiek doświadczyliście nieoczekiwanych zmian w życiu po przeprowadzce do nowego domu lub mieszkania? Być może nagle ktoś ważny pojawił się w waszym życiu lub być może pojawiły się ciekawe propozycje pracy, awansu. A może nagle zdrowie zaczęło szwankować, utrata pracy, kłótnie, rozwód. Nikt z pewnością nie kojarzy tych zdarzeń z Feng Shui domu.

Feng Shui domu jest jego energetyczną pieczątką, planem energii Qi. Jeżeli przepływ energii Qi jest zrównoważony, życie staje się piękne, harmonijne. Każdego dnia dostajemy nowy zastrzyk energii, która dodaje nam skrzydeł, pcha ku ciekawym wyzwaniom. Dajemy światu pozytywną energię, w zamian otrzymując jej jeszcze więcej.

Zablokowany przepływ energii Qi w organizmie powoduje choroby. Blokada energii Qi w domu, mieszkaniu to problemy ze zdrowiem, problemy w relacjach z najbliższymi, problemy finansowe.

Dom i mieszkanie powinny być uszyte na miarę naszych potrzeb i aspiracji. Zawsze możemy tak wybrać i zaprojektować miejsce do życia, aby każdego dnia dawało nam odpowiedni zastrzyk energii i przynosiło nam to, czego pragniemy.

Ktoś, kto chce odnieść sukces w bankowości, powinien mieć domu lub mieszkanie skrojone na miarę bankowca a nie lekarza i oczywiście vice versa. Jeżeli tak nie jest, czujemy się zablokowani, kariera nie posuwa się do przodu, ciągle napotykamy kolejne trudności.

Jeżeli czujesz, że utknąłeś w martwym punkcie, brakuje Ci energii, masz problemy, z którymi nie potrafisz się uporać Ty lub Twoi bliscy, sprawdzone od wieków techniki Feng Shui Ci w tym pomogą.

Jak mawiał mój Mistrz…” Nie musisz wierzyć w Feng Shui. Uwierz w efekty, ich nie można podważyć”