ZAPLANUJ SWOJĄ KARIERĘ

Pytanie, gdzie Pan/Pani chce być za 5 lub 10 lat, jest najczęściej zadawanym pytaniem podczas procesu rekrutacji. Ile osób tak naprawdę wie, co chce robić w życiu, jakie są ich pasje, jaki jest ich cel, co jest dla nich miarą sukcesu.

Niewiele osób należy do grupy szczęśliwców, którzy już na początku swojej drogi życia odnaleźli pasję, która stała się motorem ich kariery. Niestety często jest tak, że w którymś momencie życia stwierdzamy, że to, co robiliśmy do tej pory, nie daje nam satysfakcji, czujemy się wypaleni i sfrustrowani.

Nigdy nie jest za późno na to, aby odkryć w sobie pasję, aby stworzyć pasje, oraz stanąć za sterami swojej kariery !

Według Metafizyki Chińskiej nasz unikalny kod urodzeniowy BaZi determinuje nasze cechy charakteru, słabe i mocne strony, sposób działania, nasze talenty. Nie zawsze jesteśmy świadomi naszych talentów. Bardzo często wkładamy mnóstwo energii i wysiłku w to, aby rozwinąć umiejętności, które nie są zgodne z naszymi talentami, zamiast rozwinąć te, które są naszą mocną stroną. To tak, jakby ubrać zająca w skórę niedźwiedzia i kazać mu być świetnym niedźwiedziem. Talenty poprzez naukę i doświadczenie przekształcają się w umiejętności, a to właśnie umiejętności są opłacane. Dzięki umiejętnościom stajemy się cennym, poszukiwanym na rynku pracy specjalistą.

BaZi jest systemem, który odkrywa nasze talenty oraz pokazuje obszary, w których możemy się rozwinąć zgodnie z naszą osobowością. Zając, rozwijając swoje cechy, osiągnie największy sukces będąc zającem, a nie niedźwiedziem i oczywiście odwrotnie.

BaZi jest doskonałym drogowskazem pokazującym jakie kierunki i obszary są najbardziej sprzyjające na każdym etapie życia, jakie zagrożenia i przeszkody na nas czekają, jak je ominąć oraz gdzie odnaleźć osoby, które staną się naszymi mentorami.

BaZi pokazuje pokazuje opcje, pomaga podejmować właściwe decyzje oraz wykorzystywać właściwe okazje we właściwym czasie.