JAK WYKORZYSTAĆ NADCHODZĄCE ENERGIE W 2019 ROKU

 

W 2019 roku w centrum kwadratu Lo Shu znajdzie się Gwiazda 8. Będzie to bardzo silna Gwiazda, ponieważ jej siła wspierana będzie również Gwiazdą 8, panującą w obecnym okresie.

Gwiazda 8 to trygram Ken, symbolizujący górę, najmłodszego syna, chłopca, ręce. Gwiazda 8 oznacza wzrastającą sławę, budowanie pozycji, szczególnie przez ludzi młodych, ponieważ jest to trygram najmłodszego syna. Mogą to być również osoby młode duchem.

Energia Gwiazdy 8 wspiera ludzi, którzy chcą działać, chcą się rozwijać, chcą iść z postępem, zdobywać coraz większe doświadczenie, którzy cierpliwie dochodzą do swoich celów. Jest to gwiazda związana z rękami. Bardzo wspiera rękodzieło i rzemiosło. Gwiazda 8 wspiera nauczanie innych, ponieważ jest to trygram góry, jest to klasztor, ostoja wiedzy, mądrości, oświecenia. Jest to bardzo dobra gwiazda dla budownictwa i nieruchomości. Gwiazda 8 jest również bardzo dobrą gwiazdą dla stanowisk rządowych, ponieważ jest związana z reputacją i mądrością.

 

 

Warto więc zastanowić się, jak wykorzystać w nadchodzącym roku panującą Gwiazdę 8.

Sprawdź jakie energie Gwiazd, które pojawią się w Twoim domu w nadchodzącym roku, mogą Ci pomóc w realizacji Twoich planów i marzeń. Zwróć szczególną uwagę również na te Gwiazdy, których należy unikać.

Południe (S) – Gwiazda 3

Jeżeli w tym rejonie posiadasz drzwi wejściowe, zabezpiecz się przed kradzieżą. Bądź bardziej czujny na kieszonkowców oraz niepewne zakupy, również te internetowe. Uważaj na działania konkurencji, jeżeli posiadasz własną firmę.

Aby zminimalizować negatywny wpływ Gwiazdy 3, w pobliżu drzwi postaw duży, ceramiczny, czerwony wazon.

Jeżeli posiadasz pokój w rejonie południowym, możesz go wykorzystać do ćwiczeń. Z pewnością Gwiazda 3 zmotywuje do większego wysiłku i zgubienia wagi.

Południowy Zachód (SW) – Gwiazda 5

Gwiazda 5 jest gwiazdą destrukcji. Jeżeli w rejonie południowo-zachodnim znajdują się drzwi wejściowe, musisz być bardzo ostrożnym w działaniach i planach w nadchodzącym roku. Radzę zastanowić się trzy razy, przed podjęciem ważnej decyzji. No i oczywiście noga z gazu.

Postaw w pobliżu drzwi wejściowych duży, metalowy, ale nie o ostrych kształtach przedmiot. Może to być posąg lub wazon.

Jeżeli posiadasz pokój w tym rejonie, unikaj przebywania w nim. Nie przeprowadzaj również remontów w południowo – zachodniej części domu lub mieszkania.

Zachód (W) – Gwiazda 1

Gwiazda 1 wspiera mądrość, wiedzę, komunikację, budowanie relacji. Jeżeli posiadasz pokój w tym rejonie, wykorzystaj go do nauki, poszerzania wiedzy, pracy naukowej.

Zadbaj także o porządek w tym rejonie. Mając bałagan, możesz mieć większą skłonność do alkoholu lub nawet narkotyków.

Północny Zachód (NW) – Gwiazda 9

Gwiazda 9 jest patronką sztuki, artystów, mediów, marketingu, urody i mody. Jest to gwiazda, która wspiera przywódców, liderów, osoby w świetle jupiterów. Jeżeli Twoja praca związana jest z tymi dziedzinami, będzie to wspaniały rok, aby pracować w rejonie Gwiazdy 9. Jeżeli potrzebujesz inspiracji, z pewnością Gwiazda 9 Ci w tym pomoże, oczywiście jeżeli będziesz szukać inspiracji w obszarze jej wpływu.

Zadbaj również o porządek w rejonie Gwiazdy 9.

Północ (N) – Gwiazda 4

Przebywanie w rejonie Gwiazdy 4 sprawi, że staniesz się bardziej atrakcyjny, łatwiej nawiążesz znajomości. Jeżeli masz problemy w małżeństwie, warto wykorzystać romantyczną energię Gwiazdy 4, aby wzmocnić związek. Jest to szczególnie wrażliwa gwiazda na piękno otoczenia. Postaw w jej rejonie kwiaty, ładne przedmioty, zadbaj o porządek.

Pokój w którym znajdzie się Gwiazda 4, mogą również doskonale wykorzystać do swojej pracy artyści, twórcy, nauczyciele akademiccy.

Północny Wschód (NE) – Gwiazda 2

Gwiazda 2 odpowiada za blokady, opóźnienia, ale również za choroby. Posiadając sypialnię w rejonie Gwiazdy 2, najlepiej zmienić sypialnię. Jeżeli nie ma takiej możliwości, należy koniecznie zwiększyć aktywność fizyczną oraz zadbać o dietę i regularne badania lekarskie.

Jeżeli Gwiazda 2 pojawi się w drzwiach wejściowych, może pomóc w inwestycjach i gromadzeniu oszczędności. Jest to dobra gwiazda dla bankierów, hurtowników, lekarzy i terapeutów.

Wschód (E) – Gwiazda 6

Gwiazda 6 jest gwiazdą militarną, dbającą o porządek, przestrzeganie prawa oraz karierę. Dla tych, którzy pracują w sądownictwie, wojsku, policji, korporacjach, Gwiazda 6 w drzwiach wejściowych lub w gabinecie, może przynieść awans, rozwój kariery, ale pod warunkiem, że solidnie pracujesz nad swoją karierą.

Południowy Wschód (SE) – Gwiazda 7

Na południowym wschodzie w 2019 roku będzie panować Gwiazda 7. Jest to gwiazda wspierająca wszystkich tych, którzy pracują głosem, a więc mówców, wykładowców, śpiewaków, oraz tych, którzy muszą kogoś do czegoś przekonać, prawników, sprzedawców.

Jeżeli Twoja praca nie jest związana z tymi zawodami lub też rejon Gwiazdy 7 jest zaniedbany, gwiazda ta może przynieść pożar, zniszczenia, plotki lub oszczerstwa.

Warto zatem uporządkować rejon Gwiazdy 7 oraz postawić szklane, okrągłe naczynie, wypełnione wodą oraz trzema pędami babusa.

Tai Sui i 3 Shars

Tai Sui, czyli Wielki Książę to kierunek, który w danym roku znajduje się w cieniu Jowisza. Kierunek Tai Sui, zawsze pokrywa się ze zodiakalnym zwierzęciem reprezentującym dany rok. W 2019 roku będzie to kierunek zodiakalnej Świni.

Tai Sui w 2019 roku należy do tygramu Drzewa, który jest w konflikcie z Metalem, reprezentowanym przez kierunki 3 Shars.

W kierunkach Tai Sui i 3 Shars w 2019 należy

  • Nie przeprowadzać prac budowlanych, ziemnych i remontowych.
  • Nie przesadzać drzew.
  • Nie siadać przy biurku patrząc w tych kierunkach i nie spać z wezgłowiem łóżka zwróconym w tych kierunach.